آشنایی با انواع درب ضد سرقت ترموود فنلاندی

آشنایی با انواع درب ضد سرقت ترموود فنلاندی

انواع درب ضد سرقت ترموود فنلاندی از زیبایی بی نظیری برخوردار هستند به نحوی که امروزه یکی از محصلات بسیار محبوب در زمینه تولیدات ایمنی به شمار می روند. به همین علت تولید کننده درب ضد سرقت از چوب ترموود استفاده می کند. انواع درب ضد سرقت ترموود فنلاندی جزو درب های ترک محسوب می شوند زیرا متریال و آلیاژ آن ها از کشور ترکیه وارد می شوند.

انواع درب ضد سرقت ترموود فنلاندی

مدرن - 600 - ونتو (3)
مدرن – ۶۰۰ – ونتو (۳)
داشتن زیبایی و ساختار عالی
مدرن - 600 - ونتو (4)
مدرن – ۶۰۰ – ونتو (۴)
دارای رنگ بسیار مقاوم
مدرن 600 - ونتو
مدرن ۶۰۰ – ونتو
استفاده از متریال های ترک
درب ضد سرقت مدرن مدل 600 مدل ونتوو شیشه کد 81600
درب ضد سرقت مدرن مدل ۶۰۰ مدل ونتوو شیشه کد ۸۱۶۰۰
دارای روکش قابل تعویض
مدرن - 600 - ونتو (1)
مدرن – ۶۰۰ – ونتو (۱)
استفاده از رنگ های الکتروستاتیک
مدرن - 600 - ونتو (2)
مدرن – ۶۰۰ – ونتو (۲)
در برابر عوامل طبیعی بسیار مقاوم می باشند
درب خان

جنس چوب درب ترموود چیست ؟

درب های ترموود از چوب های طبیعی ساخته می شود به همین دلیل رنگ تمام آن ها مایل به قهوه ای می باشد. تیره یا روشن بودن رنگ درب بستگی به درخت مورد استفاده دارد. چوب های خامی که از درختان گرفته می شود در دستگاه های مخصوص قرار می گیرد و رطوبت آن ها تبخیر می شود. از بین رفتن رطوبت باعث می شود تا رنگ چوب تغییر کند و رنگی طبیعی و زیبا بدست آید. چوب هایی که بر اثر ترموود شدن تغییر رنگ می دهند نیز قابلیت رنگ آمیزی دارند. اما اگر بخواهید از آن ها به طور طبیعی استفاده کنید و هیچ رنگی روی آن ها نپاشید نیز زیبایی خارق العاده ای دارند و ماندگار خواهند بود.

در حال حاضر یکی از دلایل نصب و استفاده از انواع درب ضد سرقت ترموود فنلاندی علاوه بر امنیت ، زیبایی است. زیرا درب یکی از اجزای دکوراسیون خارجی به شمار می رود که هماهنگی آن با سایر عناصر می تواند جلوه ای دلنشین ایجاد کند. به همین علت اکثر افراد درب ضد سرقت ترموود را به درب ضد سرقت فلزی ترجیح میدهند. تلفیق چوب با سایر متریال مانند فلز و شیشه زیبایی آن را دو چندان می کند و می تواند به عنوان ابزاری برای طراحان دکوراسیون خارجی به شمار رود.

درب ضد سرقت مدل ۶۰۵ مدل ترمو شیشه طرحدار کد ۸۱۶۰۵
درب ضد سرقت مدل ۶۰۵ مدل ترمو شیشه طرحدار کد ۸۱۶۰۵
لوگو درب خان

ویژگی انواع درب ضد سرقت ترموود فنلاندی:


قابلیت نصب قفل ایمن

انواع درب ضد سرقت به خودی خود ایمن هستند اما شما می توانید برای افزایش ضریب ایمنی از قفل های الکترونیکی نیز استفاده کنید. قفل هایی مانند قفل دیجیتالی و کارتی که گذشته در مکان هایی مانند هتل نصب می شدند امروزه قابل نصب بر روی انواع درب نیز هستند. حتی مغزی قفل را نیز می توان به طور دیجیتال نصب کرد و از مزایای آن بهره برد.

درب ضد سرقت پی وی سی - یکطرف بیسکویتی افرا (1)
درب ضد سرقت پی وی سی – یکطرف بیسکویتی افرا (۱)
درب ضد سرقت یکطرف-بیسکویتی-افرا-گردویی-تیره
درب ضد سرقت یکطرف-بیسکویتی-افرا-گردویی-تیره
درب پی وی سی - یکطرف بیسکویتی افرا (2)
درب پی وی سی – یکطرف بیسکویتی افرا (۲)
مدرن 606 - پروانه (2)
مدرن ۶۰۶ – پروانه (۲)

رنگ دلخواه


همان طور که اشاره کردیم درب های ترموود بر اثر فرآیند و دستگاه مخصوص فرآوری می شوند و به رنگ تیره در می آیند. واقعیت این است که هر چقدر چوب مدت زمان بیشتری درون دستگاه مخصوص قرار داشته باشد تیره تر خواهد شد و برعکس. برای ماندگاری رنگ چوب ترموود از یک روغن مخصوص بر روی آن استفاده می کنند تا علاوه بر جلا ، مقاومت آن را نیز افزایش دهد.

ورق فولادی:

درب های ضد سرقت ترک دارای سه ورق آهنی هستند که با ضخامت تعیین شده وظیفه ایمن تر کردن درب را بر عهده دارند. ورق میانی آن ها از نوع فولاد است که باعث می شود تا درب در برابر حمله سارقین ایمن شود. درب های ساخته شده از چوب ترموود نیز از ورق های فولادی یا ورق های حامی بهره برده اند.

نیمه لوکس - پنج قاب اسانسوری (1)
نیمه لوکس – پنج قاب اسانسوری (۱)

آیا رنگ درب ضد سرقت ترموود با گذشت زمان تغییر می کند؟

رنگ چوب اصلاح شده با حرارت تحت تاثیر میزان حرارت و زمان فرآوری متفاوت می باشد.هر اندازه میزان حرارت فرآوری بالاتر باشد رنگ ترمووود ضد سرقت تیره تر خواهد بود و همچنین هر اندازه مدت زمان قرارگیری در کوره کمتر باشد رنگ چوب روشن تر خواهد شد. در اینجا باید این نکته را خاطر نشان کرد که تراکم هر درخت و چوب با یکدیگر متفاوت می باشد
بنابراین رنگ آنها نیز تا حدودی با یکدیگر متفاوت می باشد.رنگ ترموود زمانی که در معرض اشعه ی UV خورشید قرار می گیرد تا حدودی تغییر می یابد و به رنگ طوسی نقره ای در خواهد آمد مگر اینکه با استفاده از رنگ یا روغن لایه محافظتی بر روی آن تشکیل شود و از تغییر آن جلوگیری به عمل آید.

مزایای چوب ترمووود در مقایسه با چوب معمولی:

  • کاهش میزان انقباض و انبساط
  • ثبات ابعادی بالاتر
  • کاهش تنش در داخل چوب
  • دوام بیشتر( در برابر قارچ و عوامل محیطی)
  • کاهش رطوبت متعادل چوب
  • تحت تغییر شرایط آب و هوایی ترمو وود به علت دارا بودن رطوبت کمتر، مقاوم تر است.
  • امکان ایجاد سایه های جدید در طرح
  • تمام تغییرات رنگ در سطح مقطع عمومی ترموود به صورت همگن است
  • مقاومت حرارتی بهتر
درب خان

تعداد زبانه درب های ترموود:

هر چه تعداد زبانه درب های ترموود بیشتر باشد امنیت آن نیز بیشتر خواهد بود. اغلب درب های ترک از ۷ تا ۱۱ زبانه دارند که از جهات مختلف وارد می شوند. درب ضد سرقت چینی در مقایسه با درب های ترک دارای ۴ زبانه هستند که ایمنی آن به میزان چشمگیری کاهش پیدا می کند. همچنین شما همراهان گرامی اگر قصد خرید درب ضد سرقت تهران را دارید می توانید از محصولات متنوع درب خان دیدن کنید.

درب لوکس - ونی گلس (2)
درب لوکس – ونی گلس (۲)
مدرن 600 - ونتو
مدرن ۶۰۰ – ونتو

سوالات متداول

متریال و آلیاژ این درب ها چیست؟

انواع درب ضد سرقت ترموود فنلاندی جزو درب های ترک محسوب می شوند زیرا متریال و آلیاژ آن ها از کشور ترکیه وارد می شوند.

در درب ضد سرقت ترموود فنلاندی از چه رنگی استفاده شده است؟

رنگی که بر روی این درب ها پاشیده شده بسیار مقاوم و از نوع الکتروستاتیک است. رنگ های الکتروستاتیک نسل جدیدی از رنگ ها هستند که در برابر عوامل طبیعی بسیار مقاوم می باشند و در گذر زمان تغییری شامل حال آن ها نخواهد شد

از چه چوبی در این درب ها استفاده شده است؟

درب های ترموود از چوب های طبیعی ساخته می شود به همین دلیل رنگ تمام آن ها مایل به قهوه ای می باشد. تیره یا روشن بودن رنگ درب بستگی به درخت مورد استفاده دارد. چوب های خامی که از درختان گرفته می شود در دستگاه های مخصوص قرار می گیرد و رطوبت آن ها تبخیر می شود. از بین رفتن رطوبت باعث می شود تا رنگ چوب تغییر کند و رنگی طبیعی و زیبا بدست آید .

علت نصب درب های ضد سرقت ترموود فنلاندی چیست؟

در حال حاضر یکی از دلایل نصب و استفاده از انواع درب ضد سرقت ترموود فنلاندی علاوه بر امنیت ، زیبایی است. زیرا درب یکی از اجزای دکوراسیون خارجی به شمار می رود که هماهنگی آن با سایر عناصر می تواند جلوه ای دلنشین ایجاد کند.

قفل و مغزی درب های ضد سرقت ترموود فنلاندی چیست؟

قفل هایی مانند قفل دیجیتالی و کارتی که گذشته در مکان هایی مانند هتل نصب می شدند امروزه قابل نصب بر روی انواع درب نیز هستند. حتی مغزی قفل را نیز می توان به طور دیجیتال نصب کرد و از مزایای آن بهره برد.

رنگ درب ضد سرقت ترموود فنلاندی چیست؟

درب های ترموود بر اثر فرآیند و دستگاه مخصوص فرآوری می شوند و به رنگ تیره در می آیند. واقعیت این است که هر چقدر چوب مدت زمان بیشتری درون دستگاه مخصوص قرار داشته باشد تیره تر خواهد شد و برعکس. برای ماندگاری رنگ چوب ترموود از یک روغن مخصوص بر روی آن استفاده می کنند تا علاوه بر جلا ، مقاومت آن را نیز افزایش دهد.

ورقه های استفاده شده در درب ترموود فنلاندی چیست؟

درب های ضد سرقت ترک دارای سه ورق آهنی هستند که با ضخامت تعیین شده وظیفه ایمن تر کردن درب را بر عهده دارند. ورق میانی آن ها از نوع فولاد است که باعث می شود تا درب در برابر حمله سارقین ایمن شود.

ابعاد درب ضد سرقت ترموود فنلاندی چقدر است؟

درب های ضد سرقت در ابعاد مختلفی تولید می شوند که استانداردترین حالت آن ۲۱۰ در ۱۱۰ سانتی متر است. کفی درب های ترموود ۱۸ سانتی متر است. همچنین میزان ضخامت ورق چارچوب آن نیز ۱٫۵ می باشد.

تعداد زبانه در این درب ها چه ویژگی هایی دارد؟

هر چه تعداد زبانه درب های ترموود بیشتر باشد امنیت آن نیز بیشتر خواهد بود. اغلب درب های ترک از ۷ تا ۱۱ زبانه دارند که از جهات مختلف وارد می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *