انواع درب ضد سرقت سفید رنگ را بشناسید !

وجود انواع درب ضد سرقت سفید رنگ در بازار موجب شده تا مشتریان زیادی نسبت به انتخاب آن رغبت نشان دهند. زیرا این درب ها از زیبایی خاصی برخوردار هستند و می توانند جلوه و جذابیت دکوراسیون خارجی منزل را بیشتر کنند. انواع درب ضد سرقت سفید رنگ از متریال مختلفی ساخته شده اند که در این مطلب به آن ها اشاره می کنیم . شما عزیزان همچنین می توانید برای خرید درب ضد سرقت در تهران و درب ضد سرقت شهریار از محصولات متنوع مجموعه تخصصی خان دیدن کنید.

depositphotos 27312789 stock photo door

انواع درب ضد سرقت سفید رنگ 

انواع درب ضد سرقت سفید رنگ کدامند و چه ویژگی هایی دارند؟ سفید جزو رنگ هایی محسوب می شود که علاوه بر زیبایی ، آرامش را نیز به دنبال خود می آورد. در دنیای پر هیاهو و شلوغ این روزها افراد ترجیح می دهند از رنگ هایی استفاده کنند که فشار روانی آن ها را کاهش دهد. بکارگیری و نصب انواع درب ضد سرقت سفید رنگ در منازل و سایر محیط ها زمینه را برای آرامش روحی شما فراهم خواهد آورد.

مدرن - 600 - ونتو (1)
مدرن – ۶۰۰ – ونتو (۱)
درب ضد سرقت مدرن مدل 600 مدل ونتوو شیشه کد 81600
درب ضد سرقت مدرن مدل ۶۰۰ مدل ونتوو شیشه کد ۸۱۶۰۰
مدرن - 600 - ونتو (2)
مدرن – ۶۰۰ – ونتو (۲)

ابعاد استاندارد درب ضد سرقت سفید رنگ

مناسب ترین ابعاد برای انواع درب ضد سرقت سفید رنگ بر اساس تک لنگه ، یک و نیم لنگه و یا دو لنگه بودن آن تعیین می شود. هر کدام از این مدل ها برای نصب در مکانی خاص در نظر گرفته می شوند. به طور مثال اغلب درب های ورودی آپارتمان ها از درب های یک لنگه و درب های ورودی منازل از درب های دو لنگه ساخته شده اند. بهترین درب برای خانه شما و استانداردترین ابعاد برای درب های یک لنگه ۱۱۵ در ۲۱۵ سانتی متر ، درب های یک و نیم لنگه ۱۵۰ در ۲۱۵ سانتی متر و درب های دو لنگه ۲۰۰ در ۲۱۵ سانتی متر است. معمولا تولید کننده درب ضد سرقت درب ضد سرقت چینی را که یکی از انواع درب ضد سرقت محسوب می شود در ابعادی مشخص تولید می کند و شما نمی توانید تغییری در آن ایجاد کنید.

مدرن 600 - ونتو
مدرن ۶۰۰ – ونتو

ویژگی انواع درب ضد سرقت سفید رنگ 

انواع درب ضد سرقت سفید رنگ نیز مانند سایر درب ها دارای ویژگی هایی است که آن را نسبت به سایر مدل ها متمایز می کند. در این بخش به ویژگی هایی اشاره می کنیم که با دانستن آن ها می توانید انتخابی بهتر و با کیفیت تر داشته باشید. همچنین اگر قصد خرید درب ضد سرقت تهران را داشتید می توانید با مشاورین گروه تخصصی خان مشورت کنید و از محصولات با کیفیت آن ها از جملع درب ضد سرقت سفید رنگ دیدن کنید.

دارای پشم نسوز:

در ساخت اغلب درب های ضد سرقت مانند درب سفید رنگ از پشم نسوز یا پشم سنگ استفاده می شود. ویژگی این ماده این است که در برابر حریق مقاومت بالایی دارد و می تواند از گسترش آتش سوزی جلوگیری کند. امنیت محیط نیز به کمک این ویژگی تا حد زیادی تامین خواهد شد.

درب ضد سرقت مدرن مدل 603 مدل بتن شیشه کد 81603
درب ضد سرقت مدرن مدل ۶۰۳ مدل بتن شیشه کد ۸۱۶۰۳
درب ضد سرقت لامینوکس مدل 120 کد 45120
درب ضد سرقت لامینوکس مدل ۱۲۰ کد ۴۵۱۲۰

قابل شستشو

حتما برای شما جالب خواهد بود که بدانید درب های ضد سرقت سفید رنگ قابلیت شستشو دارد. به این معنی که می توانید با مواد شوینده ملایم اقدام به تمیز کردن آن کنید. البته توجه داشته باشید که از مواد اسیدی مانند جوهر نمک برای تمیز کردن و شستشوی آن ها استفاده نکنید. زیرا باعث آسیب به روکش آن خواهید شد.

درب ضد سرقت مدل نردبانی ونگه کد محصول 45224

یراق آلات ترک

کشور ترکیه در ساخت درب های ضد سرقت موفقیت چشمگیری به دست آورده است. این موفقیت در ساخت یراق آلات نیز به چشم می خورد. در درب ضد سرقت سفید رنگ از یراق آلاتی مانند دستگیره ، لولا و … از نوع ترک استفاده شده که وجود رنگ الکترواستاتیک نه تنها باعث بالا بردن دوام آن ها شده بلکه زیبایی و درخششی بی نظیر به آن ها بخشیده است. اغلب متریالی که برای دستگیره درب ضد سرقت استفاده می شود از نوع استیل ضد زنگ است.

درب خان

عایق از نوع یونولیت فشرده

درب ضد سرقت سفید رنگ همانند درب های ضد سرقت فلزی در برابر حرارت و صوت عایق هستند. این مساله موجب می شود تا آرامش و آسایش برای ساکنین به همراه داشته باشد و در فصول مختلف باعث صرفه جویی در مصرف انرژی شود. مترالی که باعث عایق شدن این درب ها شده یونولیت فشرده می باشد. همچنین درب های سفید رنگ در برابر رطوبت و آب نیز مقاوم و نفوذ ناپذیر می باشند و عایق در برابر رطوبت هم محسوب می شوند.

درب لوکس - ونی گلس (2)
درب لوکس – ونی گلس (۲)
درب ضد سرقت پی وی سی - نردبانی
درب ضد سرقت پی وی سی – نردبانی

سوالات متداول

انواع درب ضد سرقت سفید رنگ کدامند و چه ویژگی هایی دارند؟

سفید جزو رنگ هایی محسوب می شود که علاوه بر زیبایی ، آرامش را نیز به دنبال خود می آورد. در دنیای پر هیاهو و شلوغ این روزها افراد ترجیح می دهند از رنگ هایی استفاده کنند که فشار روانی آن ها را کاهش دهد. بکارگیری و نصب انواع درب ضد سرقت سفید رنگ در منازل و سایر محیط ها زمینه را برای آرامش روحی شما فراهم خواهد آورد.

ابعاد درب ضد سرقت سفید رنگ چه مقدار است؟

درب ضد سرقت سفید رنگ بر اساس تک لنگه ، یک و نیم لنگه و یا دو لنگه بودن آن تعیین می شود. هر کدام از این مدل ها برای نصب در مکانی خاص در نظر گرفته می شوند. درب مناسب برای خانه شما و استانداردترین ابعاد برای درب های یک لنگه ۱۱۵ در ۲۱۵ سانتی متر ، درب های یک و نیم لنگه ۱۵۰ در ۲۱۵ سانتی متر و درب های دو لنگه ۲۰۰ در ۲۱۵ سانتی متر است.

استفاده از پشم نسوز در درب ضد سرقت چه ویژگی هایی دارد؟

در ساخت اغلب درب های ضد سرقت مانند درب سفید رنگ از پشم نسوز یا پشم سنگ استفاده می شود. ویژگی این ماده این است که در برابر حریق مقاومت بالایی دارد و می تواند از گسترش آتش سوزی جلوگیری کند. امنیت محیط نیز به کمک این ویژگی تا حد زیادی تامین خواهد شد.

برای شستشوی درب ضد سرقت سفید رنگ از چه موادی باید استفاده کرد؟

می توانید با مواد شوینده ملایم اقدام به تمیز کردن آن کنید. البته توجه داشته باشید که از مواد اسیدی مانند جوهر نمک برای تمیز کردن و شستشوی آن ها استفاده نکنید. زیرا باعث آسیب به روکش آن خواهید شد.

در درب ضد سرقت از چه یراق آلاتی استفاده شده است؟

به چشم می خورد. در درب ضد سرقت سفید رنگ از یراق آلاتی مانند دستگیره ، لولا و … از نوع ترک استفاده شده که وجود رنگ الکترواستاتیک نه تنها باعث بالا بردن دوام آن ها شده بلکه زیبایی و درخششی بی نظیر به آن ها بخشیده است. اغلب متریالی که برای دستگیره درب ضد سرقت استفاده می شود از نوع استیل ضد زنگ است.

از چه روکشی در درب ضد سرقت سفید رنگ استفاده میشود؟

برای زیبایی و همچنین دوام بیشتر درب های ضد سرقت از روکش های مختلفی بر روی آن ها استفاده می شود. این روکش ها توسط دستگاه وکیوم نصب خواهند شد. روکش هایی که بر روی درب های ضد سرقت سفید رنگ کشیده می شوند معمولا از نوع چوب درخت راش طبیعی هستند که توسط رنگ پلی اورتان رنگ آمیزی شده اند.

عایق چه تاثیری بر روی درب ضد سرقت دارد؟

درب ضد سرقت سفید رنگ همانند درب های ضد سرقت فلزی در برابر حرارت و صوت عایق هستند. این مساله موجب می شود تا آرامش و آسایش برای ساکنین به همراه داشته باشد و در فصول مختلف باعث صرفه جویی در مصرف انرژی شود. مترالی که باعث عایق شدن این درب ها شده یونولیت فشرده می باشد. همچنین درب های سفید رنگ در برابر رطوبت و آب نیز مقاوم و نفوذ ناپذیر می باشند و عایق در برابر رطوبت هم محسوب می شوند.

 

1 دیدگاه برای “انواع درب ضد سرقت سفید رنگ را بشناسید !

  1. اشتراک‌ها: آشنایی با درب ضد سرقت | درب ضد سرقت چیست ؟ و اجزای تشکیل دهنده آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *