درب ضد سرقت در شهرقدس

انتخاب و خرید درب ضد سرقت برای آپارتمان یکی از مسائل پر اهمیت در محدوده ایجاد و ساخت آپارتمان های مسکونی‌ خواهد بود. درب های ورودی‌ به خانه‌های مسکونی‌ ختم نمی شود. خیلی از شرکت‌ها‌ و دفترهای اداری‌ هم از مدل های مختلف درب ضد سرقت در شهرقدس برای ورودی ساختمان استفاده می کنند. انواع‌ مدل‌های‌ متفاوتی از این درب ها در حال حاضر در بازار موجود هستند که از جنس های گوناگون ساخته شده است و هر نوع آن ها یک خصوصیت کاربردی دارند. آنچه مهم است این که این درب های ورودی‌ بایستی حداکثر ایمنی‌ را برای ساختمان ها فراهم‌ کنند.

درب ورودی ضد سرقت در شهرقدس

سلیقه‌ کلیه افراد‌ در مورد‌ هر چیزی مخصوصا نسبت‌ به بخش های مختلف منزل‌ مثل سرامیک، کاغذ دیواری و یا گچ بری ها ممکن است تغییر کند‌ و مدام از مد روز پیروی نماید. همینطور که پیش‌ از این اکثر افراد برای درب ورودی‌ منزل از درب های چوبی استفاده میکردند. ولی امروزه به خاطر امنیت بیشتر و مدل‌های‌ جدید تر و خوش‌ منظر تر درب های فلزی ورودی‌ ساختمان دیگر از درب های چوبی بهره برداری نمی کنند.

وقتی که قصد تعیین و خرید‌ درب ورودی‌ منزل را دارید علاوه بر مدل‌ و زیبایی آن حتما باید به مقدار امنیت‌ و قابلیت های درب مورد‌ نظر‌ هم توجه نمایید تا پس از نصب‌ بتواند درخواست و امنیت‌ شما را رفع نماید. درب ورودی منزل دارای استاندارد ویژه ای نیست چون‌ که هر ساختمان درب ویژه خود را دارد پس سفارش در ابعاد و اندازه های گوناگون پذیرفته‌ می شود‌.

درب ضد سرقت ساختمان!

درب های ضد سرقت فلزی

در ساختن درب های ضد سرقت‌ در شهرقدس از استراکچر و قفل های امنیتی‌ ای بهره برداری می گردد که ایمنی آن را در مقابل به درب های عادی بیشتر می کند. این درب ها از روکش های متفاوتی برخوردار هستند‌ و به اضافه ظاهر زیبا و ویژه ای دارند. از آن جا که زیاد ترین تنوع درب های ضد سرقت‌ در درب هایی است که از ام دی اف ساخته شده‌ اند و روکش چوبی دارند. این نوع‌ درب ها بیشتر‌ برای آپارتمان‌ها‌ و یا محیط های سر بسته و داخل ساختمان‌ بکارگیری می شود.

رویه ۹۵ درصد درب های ضد سرقت از جنس ام دی اف با روکش چوب‌ و یا روکش های مصنوعی از قبیل لامینوکس یا پی وی سی است. ولی در برابر نور آفتاب و باران بسیار تند حالت‌ اصلی خود‌ را از دست می دهند. نور آفتاب به شدت رنگ را پریده می کند و باران و آب سبب تورم‌ روکش می شوند. در نهایت برای حل این مشکل باید از نوع های دیگر درب ضد سرقت استفاده گردد. درب های ضد سرقت‌ فلزی برای حل این مشکل در بازار آماده می باشند.

ویژگی درب های ضد سرقت فلزی:

  • سیستم‌ قفل‌ خودکار درب های ضد سرقت‌، در این درب های به این شکل است که اگر شخصی‌ فراموش کند‌ درب را قفل‌ نماید، بلافاصله درب قفل‌ می گردد.
  • برای باز کردن درب های ضد سرقت‌ فلزی حتما نیاز است که کلید اصلی درب ضد سرقت باشد‌
  • توانایی نصب‌ انواع دوربین های الکترونیکی و چشمی بر روی درب های ضد سرقت فلزی و امکان وصل کردن آن به اینترنت
  • درب های ضد سرقت‌ رویه‌ فلز کامل ضد حریق‌ و آتش سوزی است
  • درب های ضد سرقت‌ عایق صوتی می باشند.
  • با دقت به بهره برداری از روکش چوب‌ در درب های ضد سرقت ، زیبایی کارآمدی به طراحی‌ دکوراسیون داخلی‌ خانه شما می دهد
  • درب ضد سرقت دارای قابلیت ساخت در انواع تک لنگه و یک و نیم لنگه و دو لنگه و بیشتر را خواهد داشت
  • جنس رویه این درب لوکس‌ ضد سرقت‌ از روکش چوب‌ راش ، pvc ، لامینوکس است
  • پروفیل و فلز بهره برداری شده‌ در درب های ضد سرقت‌ خان با استفاده از بهترین متریال ها از کارخانجات معتبر ایرانی بوده است

اجزای تشکیل دهنده درب ضد سرقت در شهر قدس

برای این‌ که مطلوب ترین و عالی ترین درب ضد سرقت‌ حتی چنانچه از فولاد‌ نفوذ ناپذیر و بر پایه معیار های جهانی نیز‌ طراحی‌ و تهیه شده‌ بود بدون‌ نصب‌ قفل‌ ضد سرقت‌ تفاوتی با یک درب چوبی عادی نخواهد داشت. اضافه بر این، لولا‌ در اغلب درب های ضد سرقت‌ از بیرون و یا از هر دو جانب پنهان است‌ و این مورد مانع‌ از باز‌شدن‌ درب به کمک اهرم کردن‌ لولا‌ می گردد . لولا‌های‌ درب های ضد سرقت‌ ترک‌ از سوی داخل‌ قابل‌ مشاهده‌ می باشد. و کاملا معلوم است اما‌ لولا‌های‌ درب های ضد سرقت‌ ساخت چین پنهان می باشد و نه از داخل‌ و نه از خارج، قابل‌ مشاهده نمی‌باشد‌.

دیگر اجزای درب ضد سرقت!