درب ضد سرقت چوبی لوکس

همه محصولات

اسلایدر اینجاست!

برای دیدن اسلایدر لطفا صفحه را ذخیره کرده و در حالت وبسایت مشاهده نمایید. برای مشاهده درب ضد سرقت چوبی لوکس با ما همراه باشید.

درب‌های ضد سرقت و درب ضد سرقت چوبی لوکس را به تناسب محل مورد استفاده با ویژگی‌های متفاوت انتخاب می‌کنند.

برای مثال می‌توان از درب‌های ساده فلزی که از دولایه ورق سخت به ضخامت یک میلی متر در دو طرف درب و یک لایه عایق صدا و دما به عنوان لایه میانی در آپارتمان‌های شهر تهران که پر سر و صدا است از امکان ایجاد سروصدا توسط سارقین به منظور تخریب درب امکان‌پذیر نیست، استفاده کرد.

لولاهایی که ما در تولید درب ضد سرقت استفاده می‌کنیم، با کارایی و کیفیت بالایی طراحی و ساخته شده است. آن‌ها برای وزن بیشتری از وزن درب طراحی شده‌اند. دو لولا تقویت شده در درب سنگین با عنصر قابل تنظیم نصب شده است.

یک تکنولوژی خوبی که در مسیر درب ضد سرقت پیاده‌سازی شده است: کنترلر درون جعبه درب ساخته شده، و کنترلر به شما امکان می‌دهد تا در طول دوره کار، سفتی مجاور درب را به جعبه درب تنظیم کنید. این کار عملکرد صحیح قفل‌ها و بسته شدن صاف درب را تضمین می‌کند.

راهنمای خرید و تولید درب ضد سرقت چوبی لوکس:

خرید درب‌های ضد سرقت مانند سایر تجهیزات ساختمانی، نیاز به تخصص، تجربه و راهنمایی دارد. همانطور که از نام درب‌های ضد سرقت پیداست، به دربی گفته می‌شود. که دربرابر هرگونه ورود، تخریب و دستکاری نسبت به درب‌های معمولی دارای مقاومت و امنیت بیش‌تری باشند.

تولید درب ضد سرقت با ساختار و ویژگیهایی که دارد. نسبت به درب‌های معمولی مقاوم‌تر است و امنیت بسیار بالاتری نیز دارد. درب ضد سرقت از نظر ساختار کلی، قفل، لولا و جنس با درب‌های معمولی متفاوت است. قفل‌ها در درب ضد سرقت بسیار تقویت شده است و در صورت قفل شدن، بدون کلید قابل باز کردن نیستند.

این ویژگی در عین حال که مهم‌ترین ضعف این درب‌هاست. به عنوان نقطه قوت آن نیز محسوب می‌شود. چرا که با داشتن این ویژگی، هیچکس بدون کلید توانایی ورود به خانه شما را ندارد. امکان سرقت از منزل شما تا حد بسیار زیادی، کاهش می‌یابد. همچنین در صورت استفاده از درب ضد سرقت استاندارد، سارقین نمی‌توانند از دیلم برای باز کردن درب استفاده کنند و امنیت منزل شما بیشتر تامین می‌شود.

در تولید درب ضد سرقت و درب ضد سرقت چوبی لوکس تولید کننده از چه روکش‌هایی استفاده می‌کند:

رویه برجسته لوکس درب ضد سرقت:

این رویه‌ها از ام‌دی‌اف‌هایی با ضخامت ۸ یا ۱۰ میلی‌متر همراه با رویه چوب راش یا گردو و همچنین با چسباندن پروفیل‌های روکش شده ساخته می‌شوند. رویه درب‌های ایرانی معمولا ۸ میل و درب‌های لاتین معمولا ۱۰ میل هستند. پس از نصب این رویه‌ها بر روی درب ضد سرقت باید رنگ آمیزی شوند.

تولید درب ضد سرقت رویه برجسته اکونومی درب ضد سرقت:

ابتدا ام‌دی‌اف با چوب راش یا گردو روکش شده، سپس قطعاتی از ام‌دی‌اف با طرح‌های مختلف که با دستگاه سی‌ان‌سی طرح داده شده روی ام‌دی‌اف اصلی چسبانده می‌شود. رویه درب‌های ضد سرقت با رنگ پلی اورتان یا پلی استر نقاشی می‌گردد. ضخامت ام‌دی‌اف رویه درب در این حالت معمولاً ۸ میلی‌متر است و طرح رویه درب سمت داخل ساختمان از نوع سی‌ان‌سی انتخاب می‌گردد.

رویه درب ضد سرقت سی‌ان‌سی (CNC):

روکش چوب درب ضد سرقت سی‌ان‌سی ابتدا ام‌دی‌اف ۸ میلی‌متر با روکش راش یا گردو روکش شده، در دستگاه سی‌ان‌سی طرح‌های مختلف روی آن حکاکی می‌شود، سپس رویه درب باریک پلی اورتان یا پلی استر نقاشی می‌گردد و معمولاً طرح رویه درب سمت داخل ساختمان از نوع سی‌ان‌سی انتخاب می‌گردد.

رویه درب ضد سرقت پی‌وی‌سی (PVC):

نیازی به نگهداری ندارد. این به این معنی است که رویه پی‌وی‌سی در مقایسه با سایر رویه‌ها در گذر زمان از لحاظ ماندگاری رنگ و نگهداری نسبت به روز اول خود هیچ تغییری نمی‌کند و نیازی به نگهداری ندارد.

رویه‌های درب ضد سرقت نوع ملامینه:

این نوع رویه‌ها از ام‌دی‌اف‌هایی به ضخامت ۵ تا ۸ میلی‌متر ساخته می‌شوند. یک ورق نازک ملامینه روی این رویه‌ها پرس می‌شود.
درب خان در تلاش است که از بهترین روکش‌ها در تولید درب‌های ضد سرقت خود استفاده کند

انواع قفل‌های درب ضد سرقت:

در تولید درب ضد سرقت از انواع مختلفی قفل استفاده می‌شود. که هر یک از آنها دارای کاربردهای خاص خود می‌باشند و همچنین مزیت‌های مختلفی را به شما ارائه می‌دهند. برای این که بتوانید امنیت بالاتری در ساختمان خود داشته باشید. باید سعی کنید که بهترین قفل‌ها را برای درب‌های ضد سرقت خود انتخاب کنید.

یکی از جذاب‌ترین و بهترین نکاتی که در خصوص درب‌های ضد سرقت وجود دارد. این است که امکان نصب قفل‌های هوشمند بر روی این درب‌ها وجود دارد و همین عامل باعث شده است تا امروزه قفل‌های هوشمند بسیار زیادی برای درب‌های ضد سرقت تولید شود. با این وجود هنوز هم قفل‌های کلاسیک می‌توانند گزینه بسیار خوبی برای خرید شما باشند.

قفل‌های درب ضد سرقت ایرانی و ترک که درب خان از آن استفاده می‌کند:

قفل کاله یکی از قفل‌های درب ضد سرقت بسیار پیشرفته است که امروزه در بسیاری از درب‌های ضد سرقت ترک مورد استفاده قرار می‌گیرد. سطح امنیتی این قفل بسیار بالا است و به همین علت نیز گزینه بسیار خوبی برای خرید به شمار می‌آید. در صورتی که شما هم جز افرادی هستید که قصد خرید قفل درب ضد سرقت کاله را دارید حتما توجه کنید که قفل کاله اصل را خریداری کنید تا نسبت به سطح امنیت آن مطمئن باشید.

با وجود این که قفل‌های ترک از کیفیت بالایی برخوردار هستند. ولی باید بدانید که قفل‌های درب ضد سرقت ایرانی نیز امروزه دارای کیفیت و سطح ایمنی بسیار خوبی هستند و در صورتی که بخواهید هزینه‌های خود را کاهش دهید می‌توانند برای خرید مناسب باشند.

قفل مرکزی درب ضد سرقت:

یکی دیگر از قفل‌های درب ضد سرقت، قفل‌های مرکزی هستند که به جای 6 زبانه دارای 12 زبانه می‌باشند. به همین علت نیز باز کردن آن‌ها بدون داشتن کلید اصلی کاری سخت و عملاً غیر ممکن است. این قفل‌ها می‌توانند هم برای مراکز اداری و هم برای ساختمان‌های مسکونی مورد استفاده قرار گیرند.

قفل گاوصندوقی درب ضد سرقت :

قفل‌های گاوصندوقی دسته دیگری از قفل‌های ضد سرقت هستند که توپی و سیلندر ندارند و به همین علت نیز، کلید مستقیم در قفل فرو می‌رود. دلیل نام گذاری این قفل درب ضد سرقت این است که قفل‌های مخصوص گاوصندوق نیز به همین شکل ساخته می‌شوند و به همین علت نیز سطح امنیتی بالایی دارند.

قفل‌های چنگکی:

قفل‌های درب ضد سرقت دارای انواع مختلفی هستند که قفل‌های چنگکی نیز گروه دیگری از این قفل‌ها به شمار می‌آیند. این قفل های چنگکی می‌توانند به صورت مستقیم جایگزین قفل‌های اصلی شده و مانند چنگک در چهارچوب در فرو بروند.

استفاده از این قفل‌ها نیز می‌تواند سطح امنیت درب‌های ضد سرقت را به میزان زیادی بالا ببرد و باعث شود که افراد نتوانند به زور و با شکستن قفل وارد ساختمان شوند. علاوه بر این، باید توجه داشته باشید که به دلیل نداشتن توپی امکان از بین بردن این قفل‌ها و شکستن آنها از داخل و باز کردن درب عملاً امکان پذیر نخواهد بود.

قفل‌های دیجیتال و هوشمند:

قفل درب ضد سرقت هوشمند و دیجیتال یک قفل جدید و بسیار پیشرفته است که از سطح امنیتی بالایی برخوردار است و به همین علت نیز می‌تواند یک گزینه ایده‌آل برای درب‌های ضد سرقت باشد. اگر با این قفل‌ها آشنایی داشته باشید حتما می‌دانید که امکان باز کردن آنها بدون داشتن کلید اصلی به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست.

یکی از مزایای مهم این قفل، این است که به شما اجازه می‌دهد تا از راه دور درب را باز کنید. که این کار از طریق گوشی هوشمند شما نیز انجام می‌شود. علاوه بر این، شما می‌توانید با اضافه کردن قابلیت‌های حسگر اثر انگشت سطح امنیت این قفل‌های درب ضد سرقت را بهبود دهید. این قفل‌ها قابلیت‌های هوشمند زیادی دارند که استفاده کردن از آنها می‌تواند برای شما مفید و کاربردی باشد.

از مهم‌ترین عوامل برای درب، رویه درب ضد سرقت است و در هر منطقه بهتر است از رویه مناسب استفاده کنید.

درب ضد سرقت لوکس:

در این سری از درب‌های ضد سرقت، چهارچوب فلزی با روکش طبیعی چوب ارائه می‌گردد که از زیبایی ویژه‌ای برخوردار است. همچنین لنگه بازشوی آن به‌طور کامل از پنل، با روکش طبیعی چوب می‌باشد و با طرح‌های بسیار زیبای برجسته‌کاری شده، ارائه می‌گردد. درب ضد سرقت سری لوکس از روکش طبیعی چوب گردو است و چهارچوب آن از نوع چهارچوب چوبی تاجدار می‌باشد.

این سری از درب‌های ضد سرقت دژ درب، سری لوکس ایرانی طرح ترک است. در تولید آن، از مواد اولیه، روکش، قفل و یراق‌آلات وارداتی ترکیه‌ای استفاده می‌شود. روکش‌های مختلف درب ضد سرقت سری لوکس، روکش‌های طبیعی چوب گردو و یا راش می‌باشد. این سری از درب‌ها، شامل درب‌های سری لوکس ایرانی و سری لوکس ترک وارداتی می‌شود.

این درب‌ها از لحاظ ظاهری جزو درب‌های مدرن و زیبای درب ضد سرقت می‌باشند که شامل روکوب و تاج‌های خاص نیز می‌باشد. جهت ارتقای امنیت این درب‌ها، میتوان به آپشن‌هایی مانند: قفل دیجیتال، قفل مرکزی، سیلندر نشکن، قفل چنگکی، قفل گاوصندوقی و… اشاره نمود.

درب‌های سری لوکس ایرانی کیفیتی مشابه به درب‌های وارداتی ترک دارند. به این دلیل که در تولید آنها از متریال اصل ترک استفاده شده‌ است. اما از لحاظ قیمت، بسیار مناسب و مقرون به‌صرفه می‌باشند. چراکه از درب‌های ضد سرقت تولید ایران محسوب می‌شوند.

حدود ۱۰ کارخانه تولیدی درب‌های ضد سرقت در ایران، قادر به تولید سری لوکس می‌باشند. که درب خان، جزو آن است. زیرا نوع مونتاژ کردن و عیار کردن درب‌ها نیاز به تجهیزات پیشرفته‌ای دارد که کارگاه‌های کوچک از آن بی‌بهره هستند.  که کیفیت بالا و تنوع محصولات آن رضایت مشتریان را جلب می‌کند.

درب ضد سرقت روکش راش:

روکش چوب راش، معروف‌ترین رویه چوبی طبیعی مورد استفاده در درب‌های ضد سرقت است.

در خصوص روکش‌های طبیعی به خصوص روکش راش، یکی از مسائل بسیار مهم، تعمیر و نگهداری آن است. چراکه امکان خش افتادن و آسیب به رنگ درب به علت‌های مختلف ازجمله برخورد دسته‌کلید وجود دارد.

نکته مهم دیگری که دربتره روکش‌های چوبی وجود دارد، ضخامت آنها است. ضخامت روکش چوب راش و گردو حداقل باید 2 میلی‌متر باشد تا دوام خوبی داشته‌باشد. با رنگ کردن آسیب نبیند.

اما متأسفانه برخی روکش‌های درب‌های ضد سرقت که در بازار به فروش می‌رسد. ضخامت بسیار کم آن، به اندازه یک ورق کاغذ است که منجر به پایین آمدن عمر روکش و آسیب دیدن آن با اولین رنگ‌آمیزی می‌شود.

درب ضد سرقت شهریار

لوکس

درب ضد سرقت دو قاب ممبران

درب ضد سرقت مدل دو قاب ممبران کد ۸۱۴۲۳

تومان 5,970,000

قاب ونوس

درب ضد سرقت لوکس مدل سه قاب ونوس کد ۸۱۴۱۴

تومان 6,610,000

خرید درب ضد سرقت ضد دیلم

درب ضد سرقت مدل شیروانی شیشه خور کد ۸۱۴۲۲

تومان 7,390,000

درب ضد سرقت لوکس زیتونی

درب ضد سرقت مدل منبت گلدار دوقاب کد ۸۱۴۲۰

تومان 6,310,000

توزیع درب ضد سرقت لوکس زیتونی

درب ضد سرقت مدل سارای شیشه خور کد ۸۱۴۱۷

تومان 6,380,000

تولید کننده درب ضد سرقت لوکس

درب ضد سرقت مدل شیروانی ۸۱۴۲۱

تومان 5,910,000

درب ضد سرقت روکش راش

درب ضد سرقت مدل منبت گلدار تک قاب ۸۱۴۱۹

تومان 6,240,000

توزیع درب ضد سرقت روکش راش

درب ضد سرقت مدل پاپیون کد ۸۱۴۱۸

تومان 6,060,000تومان 6,870,000

فروش درب ضد سرقت لوکس فولادی

درب ضد سرقت مدل سلین کد ۸۱۴۱۵

تومان 6,040,000

تولید درب ضد سرقت

درب ضد سرقت مدل تک ستون کرکره کد ۸۱۴۱۲

تومان 6,040,000

درب ضد سرقت مدل لوتوس کد ۸۱۴۱۱

تومان 5,970,000

قاب ممبران

درب ضد سرقت مدل سه قاب ممبران کد ۸۱۴۱۳

تومان 5,830,000

درب ضد سرقت مدل ونی گلس راش

درب ضد سرقت مدل ونی گلس کد ۸۱۴۰۳

تومان 5,590,000

درب دو قاب ریشه مازلو

درب ضد سرقت لوکس مدل دو قاب ریشه مازلو کد ۸۱۴۲۴

تومان 6,380,000

سفارش درب ضد سرقت خودمان را چند روزه تحویل میگیریم ؟

در درب خان ، درب های پر طرفدار و پر فروش به صورت دپو آماده تحویل هستند . اما به صورت کلی مدت زمان تحویل درب ضد سرقت تا 20 روز کاری می باشد . لذا مشتریان عزیز درب خان مدت زمان مذکور را در نظر بگیرند تا دچار مشکل نشوند.

قفل های استفاده شده در درب های ضد سرقت خان چیست ؟

در تولید درب های ضد سرقت سری اقتصادی و درب های ضد سرقت سری مدرن ، از قفل های بهترین و با کیفیت ترین تیپ ترک ( ایرانی ) استفاده می شود .
در تولید درب های ضد سرقت سری نیمه لوکس و لوکس درب خان از قفل های کاله اصل ترکیه استفاده می شود .

چطور باید گارانتی را فعال کنیم ؟

جهت فعال سازی گارانتی درب ضد سرقت خان ، شما می توانید با کلیک بر « فعال سازی گارانتی » وارد صفحه مربوطه شوید و گارانتی محصول خریداری شده را فعال نمایید . از تاریخ فعال سازی درب شما به مدت یک سال گارانتی میشود .

استفاده از گارانتی چگونه است ؟

جهت بهره مندی از خدمات گارانتی شما می توانید با کلیک بر روی « درخواست خدمات گارانتی » وارد صفحه مربوطه شوید و با تکمیل فرم مربوطه درخواست خود را ارسال نمایید . همچنین می توانید جهت پیگیری با شماره های مندرج در « تماس با ما » تماس حاصل فرمایید .

آیا نصاب درب ضد سرقت نصب چارچوب را نیز انجام میدهد ؟

چنانچه در محل نصب درب ضد سرقت از فریم انتظار استفاده شده باشد ، نصاب چارچوب را در محل مربوطه (بر روی فریم انتظار ) نصب می نماید و در غیر اینصورت چارچوب توسط بنا (با هزینه مشتری) نصب میگردد .

آیا هزینه ارسال با مشتری است ؟

همواره هزینه حمل کالای خریداری شده بر عهده خریدار می باشد . این موضوع در درب خان نیز به همین ترتیب می باشد . و تحویل کالا ها در محل درب کارخانه می باشد.