قطعا هر چقدر اطلاعات خود را درباره قیمت درب ضد سرقت و موارد دیگر افزایش دهید ترجیح شما نسبت به استفاده از آن بیشتر خواهد شد. درب هایی که به عنوان درب های ضد سرقت شناخته می شوند به دلیل ساختاری که دارند مانع از ورود سارقین به محل می شوند.

قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت‌ ممکن‌ است‌ به شکل های متعدد قفل‌های‌ ضد سرقت‌ مرتب شده‌ باشد‌. هر نوع از این قفل‌ها‌ دارای اندازه امنیت‌های‌ مختلفی می باشند. اصلی ترین و اساسی ترین اجزا در درب ضد سرقت‌ ، قفل‌ها‌ بوده است. بر این‌ اساس زمان خریداری درب ضد سرقت‌ حتما به قفل‌ آن دقت داشته باشید.

قیمت درب ضد سرقت شیشه خور

قیمت درب ضد سرقت شیروانی شیشه خور کد 81422
قیمت درب ضد سرقت شیروانی شیشه خور کد 81422

درب ضد سرقت شیشه خور تلفیقی از درب چوبی و شیشه که در وسط درب قرار می‌گیرد می‌باشد. درب ضد سرقت شیشه خور دارای قطر رویه ۱۰ میلی‌متر ترکیه بوده و رنگ پلی اورتان با روکش راش نمایی زیبا به این درب بخشیده است. بیشتر مشتریان و خریداران درب ضد سرقت شیشه خور آن را به خاطر زیبایی خواصی که دارد می‌خرند.

درب ضد سرقت ترک

یکی از پرفروش ترین درب ضد سرقت‌ در فروشگاه های ایران درب ضد سرقت ترک بوده است. اما قبل از خرید درب ضد سرقت ترک بایستی بدانید این درب ها به دلیل قیمت بالا دیگر مثل سابق ارزش خرید‌ ندارند. شما قادر خواهید بود به‌ازای درب های ترک از درب های ایرانی استفاده نمایید. درب ضد سرقت ایرانی دارای کیفیتی مشابه درب های ترک‌ بوده اند ولی قیمت درب ضد سرقت ایرانی مناسب تر است.

دربهای سری لوکس
روکش راش ضد دیلم ابعاد ۲۱۰×۱۱۰×۱۸ محافظ قفل قفل کاله ترکیه

قیمت درب ضد سرقت فلزی

درب های ضد سرقت‌ که چند وقتی است در کشور‌ ما گسترش پیدا‌ کرده است و توجه‌ پیمانکاران زیادی را به خود‌ جلب کرده و نقش‌ بسیار پر اهمیت در امنیت و آرامش اعضای خانه دارند. بهره برداری از طراحی های شیک و جدید بر روی این مدل درب‌ ضد سرقت هم می تواند نقش به سزایی را در شیک تر ساختن منزل شما نیز داشته باشند.

مسئله مهمی که ممکن است‌ ذهن شما را درگیر سازد این است که، درب های ضد سرقت فلزی بهتر است یا چوبی؟ استفاده از این جنس‌ها در اندازه امنیت‌ درب‌های ضد سرقت‌ چه نقشی خواهد داشت؟ بهترین جنس درب ضد سرقت‌ چیست؟ همین گونه جنس درب ضد سرقت ، در قیمت درب های ضد سرقت فلزی هم اثر گذاری زیادی دارد.

درب ضد سرقت یکرو فلز مدل تک قاب ونوس کد 41300
درب ضد سرقت یکرو فلز مدل تک قاب ونوس کد 41300

تولیدی درب ضد سرقت در تهران

تولیدی درب ضد سرقت در تهران و درب ضدسرقت ایرانی بر خلاف صنعت های دیگر که به دلیل ایرانی بودن از آن ها کمتر استفاده می کنیم. ایران یکی از بهترین و قوی ترین زیرسازی های درب های ضد سرقت را دارا می باشد.

درب ضد سرقت ترموود فنلاندی

انواع درب ضد سرقت ترموود فنلاندی از زیبایی بی نظیری برخوردار هستند به نحوی که امروزه یکی از محصلات بسیار محبوب در زمینه تولیدات ایمنی به شمار می روند. به همین علت تولید کننده درب ضد سرقت از چوب ترموود استفاده می کند. انواع درب ضد سرقت ترموود فنلاندی جزو درب های ترک محسوب می شوند زیرا متریال و آلیاژ آن ها از کشور ترکیه وارد می شوند.

در پایان

به طور خلاصه اگر به دنبال امنیت و آرامش خود و خانوادتان هستید پیشنهاد درب خان به شما این میباشد که از درب های ضد سرقت استفاده فرمایید. با توجه به قیمت درب ضد سرقت و همچنین به سلایق و نیازهای خود می‌توانید درب‌ های ضد سرقت را با طرح ها، مدل ها و قیمت های مختلف خریداری فرمایید.

واقعیت این است که درب های ضد سرقت به دلیل ساختاری که دارند دارای نصب سخت تری نسبت به درب های معمولی هستند. این درب ها باید به همراه چارچوب نصب شوند. گارانتی یکی دیگر از تفاوت درب ضد سرقت و درب معمولی محسوب می شود.

قیمت درب ضد سرقت

درب های معمولی فاقد گارانتی هستند اما درب های ضد سرقت به این دلیل که همراه با یراق آلات و تمام لوازم به فروش می رسند دارای گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش می باشند. اگر بعد از خواندن این مطلب قصد خرید درب ضد سرقت تهران و درب ضد سرقت شهریار را دارید می توانید از محصولات متنوع درب خان دیدن فرمایید.