آشنایی با درب ضد سرقت | درب ضد سرقت خان

آشنایی با درب ضد سرقت قطعا باعث می شود تا آن را به عنوان یک گزینه مناسب برای نصب در درب ورودی ساختمان در نظر بگیرید. زیرا ویژگی های مختلفی مانند تامین امنیت ، مقاومت در برابر سارقین و … دارد. در این مطلب های موجود در سایت قصد داریم به جهت آشنایی با درب ضد سرقت به بیان مطالبی از جمله انواع ، ویژگی ، اجزا ، مزایا ، نکات مهم در درب خان بپردازیم.

درب خان بر این باور است که همواره حق با مشتری است. و در راستای مشتری مداری واقعی ، همواره تلاش نموده است تا شعار « فروش پایان کار نیست ، آغاز تعهد ماست» را سرلوحه کار خود قرار دهد. و خط مشی مدیریت این مجموعه نیز بر این اساس تهیه و تنظیم گردیده است . ما همواره کوشیده ایم تا با تلاش و تعهد خود «حس خوب آرامش » را به شما هموطنان عزیز و ارجمند تقدیم نماییم 

مهم ترین ویژگی درب ضد سرقت چیست؟  


به جرات می توان گفت که مهم ترین ویژگی درب ضد سرقت امنیت آن است. اما فقط امنیت نیست که باعث استقبال مردم از این محصول می شود. زیرا درب های ضد سرقت دارای خصوصیات دیگر مانند زیبایی ، تنوع ، سیستم های هشدار دهنده ، چشمی و … نیز می باشند. برای همین تولید کننده درب ضد سرقت سعی میکند تا زیبا ترین طرح ها را به همراه امنیت فوق العاده کنار هم پیاده سازی کند. البته اطلاعات فنی تر و تخصصی تر نیز در این حوزه وجود دارد که می توان به وجود روش های مختلف برای ساخت چارچوب ، وجود کلیدهای کارگری و … نیز اشاره کرد.

درب ضد سرقت یکطرف-بیسکویتی-افرا-گردویی-تیره
درب ضد سرقت یکطرف-بیسکویتی-افرا-گردویی-تیره