تفاوت درب ضد سرقت ارزان با کیفیت و بی کیفیت

درب ضد سرقت قهوه ای روشن

تفاوت درب ضد سرقت ارزان با کیفیت و بی کیفیت

برای این که تفاوت درب ضد سرقت ارزان با کیفیت و محصولات بی کیفیت را در این محدوده قیمت بدانیم بهتر است تک تک بخش های مؤثر در قیمت درب ضد سرقت را بررسی کنیم تا بدانیم کدام بخش ها قیمت محصول را بالا و پایین می کنند.

کشور سازنده درب ضد سرقت ارزان:

ترکیه

ترکیه به هیچ وجه تولید کننده مدل ارزان قیمت نیست

چینی

با افزایش قیمت دلار واردات درب بی کیفیت چینی چندان مطلوب نیست

ایران

درب های ارزان با کیفیت و هم درب های ارزان بی کیفیت تولید داخل هستند

خرید درب ضد سرقت مدل ونی گلس کد 81403
درب ضد سرقت مدل ونی گلس کد 81403

— درب خان

درب ایرانی

درب ضدسرقت ایرانی بر خلاف صنعت های دیگر که به دلیل ایرانی بودن از آن ها کمتر استفاده می کنیم. ایران یکی از بهترین و قوی ترین زیرسازی های درب های ضد سرقت را دارا می باشد.

اما موضوع این است که تمامی تولید کنندگان درب ایرانی محصول با کیفیت تولید می‌کنند؟

درب های ضد سرقت ایرانی تولید شده توسط درب خان، بر خلاف نام ارزان که در ابتدا موضوع بی کیفیت بودن را با خود به همراه دارد. از یک زیرسازی و استراکچر خاص و منحصر به فرد تولید می‌شود. زیرسازی با کیفیت ایرانی نسبت به درب های ضد سرقت چینی در مقام بهتری قرار دارد. به این صورت که زیرسازی و استراکچر این درب ها از ورق آهن به ضخامت 1.5 میلی متر تولید می‌شود و زیرسازی قابل قبول تری نسبت به درب چینی دارد.

درب ضد سرقت فلزی چه ویژگی هایی دارد؟

  • جنس ماده ای که درب ضد سرقت فلزی از آن ساخته می شود، فولاد نورد سرد می باشد.
  •  این نوع درب ها در برابر آتش، مقاومت بالایی دارند.
  •  به دلیل تعبیه شدن یک نوار درزگیر از جنس پلیمر در آن ها، برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل، مانع خوبی محسوب می شوند.
  •  این درب ها عایق صوت و گرما نیز می باشند.
  •  جنس رویه بیرونی این نوع از درب ها، رنگ کوره ای به علاوه روکش PVC است.
  •  ضخامت ورقه چهارچوب درب ضد سرقت فلزی تقریبا ۵.۱-۳.۱ میلی متر است.
  • موادی که فاصله بین دو ورقه رویه درب را پر می کنند، پلی اورتان، هانی کامب و مش فولادی هستند.

توصیه میشود اگر به دنبال یک درب مقاوم در مقابل تاثیرات محیطی هستید سعی کنید در این نوع موارد از نوع فلزی یا رویه فلز ایرانی با رنگ الکترواستاتیک انتخاب کنید ( همچنین برای بالا بردن کیفیت،بهتر است قفلها اورجینال ترکیه باشد و ضخامت رویه و ورق چهارچوب 1.5 میل باشد) . شایان ذکر است اگر رنگ الکترواستاتیک نباشد مقاومتی در مقابل نور خورشید ندارد .

سوالا متداول

قیمت درب ضد سرقت ترکیه ای چقدر است؟

اگر بخواهیم به کشور تولید کننده درب توجه کنیم باید بدانیم که کشور ترکیه به هیچ وجه تولید کننده مدل ارزان قیمت نیست و جزو درب های گران قیمت محسوب می شود. شما نمی توانید جنس ترک با قیمت نازل در بازار ایران پیدا کنید. پس هر دو نوع باکیفیت و بی کیفیت این محصول قطعاً ساخت این کشور نیستند.

درب های ضد سرقت ارزان قیمت تولید چه کشوری هستند؟

در سال های گذشته و حدود دو یا سه سال پیش درب های ضد سرقت ارزان بی کیفیت بیشتر تولید کشور چین بودند. کسانی که به دنبال درب های نامرغوب بودند به دنبال محصولات این کشور می رفتند.

این نوع درب های ارزان در بازار ایران تولید کجا است؟

که در بازار فعلی، هم درب های ارزان با کیفیت و هم درب های ارزان بی کیفیت تولید داخل و محصول کشور ایران هستند.

به درب کدام کشور درب ضد سرقت بی کیفیت می گویند؟

درب بی کیفیت به مدل های چینی گفته می شود که از نظر زیرسازی و امنیت در پایین ترین سطح ممکن قرار دارند.این درب ها همانند نامشان به دلیل استراکچر ضعیف، ارزان ترین درب بازار کشور هستند.

تمامی تولید کنندگان درب ایرانی محصول با کیفیت تولید می‌کنند؟

درب های ضد سرقت ایرانی تولید شده توسط درب خان، بر خلاف نام ارزان که در ابتدا موضوع بی کیفیت بودن را با خود به همراه دارد. از یک زیرسازی و استراکچر خاص و منحصر به فرد تولید می‌شود.
زیرسازی با کیفیت ایرانی نسبت به درب های ضد سرقت چینی در مقام بهتری قرار دارد. به این صورت که زیرسازی و استراکچر این درب ها از ورق آهن به ضخامت 1.5 میلی متر تولید می‌شود و زیرسازی قابل قبول تری نسبت به درب چینی دارد.

درب ضد سرقت فلزی چه ویژگی هایی دارد؟

درب ضد سرقت ارزان استفاده از درب ضد سرقت فلزی است. این نوع درب ها یکی از درب های ایمن و مناسب برای دربهای ساختمان های ویلایی و ورودی ساختمانهای مسکونی می باشد. درهای ضد سرقت فلزی در انواع تک لنگه، دو لنگه و یک و نیم لنگه می باشد

تفاوت درب ضد سرقت فلزی با چوبی چیست؟

درب های ضد سرقت فلزی اغلب برای ساختمان های ویلایی یا محیط هایی استفاده می شود که طرف بیرون آن به محیط باز است ولی درهای ضدسرقت چوبی برای درب ورودی آپارتمان مناسب است که رویه بیرون آن به داخل راه پله باز میشود مناسب است . درهای ضدسرقت فلزی به جهت رویه فلزی آن در مقابل رطوبت و نور مستقیم خورسید بسیار مقاوم است.

چه نوع درب هایی مقاوم و مناسب استفاده هستند؟

رویه فلز ایرانی با رنگ الکترواستاتیک انتخاب کنید ( همچنین برای بالا بردن کیفیت،بهتر است قفلها اورجینال ترکیه باشد و ضخامت رویه و ورق چهارچوب 1.5 میل باشد) . شایان ذکر است اگر رنگ الکترواستاتیک نباشد مقاومتی در مقابل نور خورشید ندارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس