درب ضد سرقت در اندیشه

اگر قصد خرید دربی مدرن و زیبا را داشته باشید که امنیت محل را تامین کند قطعا با انواع درب ضد سرقت روبرو می شوید. هر کدام از این درب ها دارای ویژگی های مختلفی هستند که ممکن است انتخاب را برای مشتری سخت و آن ها را دچار سردرگمی کند. به همین دلیل در این مطلب به بررسی انواع درب ضد سرقت پرداخته ایم. برای خرید درب ضد سرقت در اندیشه و خرید درب ضد سرقت در شهریار درب خان آماده مشاوره و خدمت رسانی به شما عزیزان است.

 
درب ایرانی!

نحوه ساخت درب ضد سرقت به گونه ‌ای است که بالاترین مقاومت در برابر فشار های خارجی را دارند. به طور کلی برای تهیه آن‌ها روش‌های مختلفی وجود دارد که ترکیب ثابت در همه آن‌ها وجود دارد. منظور، ترکیب ثابت قالب و بدنه ساخته شده درب‌ها است که معمولا از متریال‌های فلزی و چوبی می‌باشد. این ویژگی درب‌های ضدسرقت مانع ورود سارقین به منزل می‌شود چرا که شکستن درب‌ها برای آن ها بسیار دشوار می‌باشد.

ساختار درب ضد سرقت!
خرید درب ضد سرقت در اندیشه

معرفی بهترین انواع جنس درب ضد سرقت

انواع جنس درب ضد سرقت کدامند؟ درب های ضد سرقت نسل جدیدی از درب های پیشرفته محسوب می شوند که به دلیل ساختار و ویزگی هایی که دارد توانسته جایگزین درب های سنتی و آهنی شود. درب های قدیمی معایب زیادی داشتند که مهم ترین آن ها عدم امنیت بود. این درب ها به راحتی توسط سارقین باز می شدند. اما درب های ضد سرقت که از پیشرفت تکنولوژی در ساخت آن بهره گرفته شده است از امنیت کافی و بالایی برخوردارند و سارقین نمی توانند به راحتی آن را باز کنند. اگر قصد خرید درب ضد سرقت در اندیشه را دارید مجموعه تخصصی خان آماده مشاوره دادن به شما عزیزان هستند.

انواع جنس های درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چینی

متاسفانه محصولات کشور چین که وارد ایران می شوند از کیفیت بسیار پایینی برخوردارند و نمونه اصلی آن ها بسیار کیفیت بهتری دارند. درب ضد سرقت چینی از مقاومت پایینی برخوردارند و اغلب به صورت فلزی تولید می شوند. زیرا از ورقه های فلزی در ساخت درب ضد سرقت فلزی استفاده می شود و ورقه های فولادی به منظور حمایت در آن ها نصب نمی شود.

یکی دیگر از مواردی که می توان در خصوص انواع درب ضد سرقت چینی بیان کرد این است که شما حق انتخاب در خصوص ابعاد آن ندارید زیرا در یک ابعاد مشخص تولید می شوند و در صورتی می توانید آن ها را تهیه کنید که چارچوب درب اندازه ابعاد آن باشد

انواع درب های ضد سرقت